Get Adobe Flash player

Ostatnio coraz częściej można spotkać się z opinią, że jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz.

W tym stwierdzeniu jest dużo prawdy – aby pozyskać nowych klientów, niezależnie od branży, w której działasz, trzeba mieć swoją wizytówkę w sieci. Jednak samo posiadanie strony internetowej już nie wystarczy, by dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.
Ogromna ilość konkurencyjnych firm też wpadła na ten sam pomysł i ma własne witryny internetowe, niejednokrotnie o podobnym wyglądzie.

Nasza firma oferuje rozwiązanie, jak wyprzedzić konkurencję i być na czołowych miejscach w wyszukiwarkach internetowych.  Jest to pozycjonowanie stron internetowych, które poprawia widoczność Państwa strony w wynikach wyszukiwania Google i Yahoo.

Alien Production jest autoryzowanym przedstawicielem firmy „Wędrowiec”, która od lat skutecznie zajmuje się usługami pozycjonowania, pomagając firmom takim jak Państwa, poszerzyć grono odbiorców i dotrzeć do nowego klienta.

Oferujemy indywidualnie przygotowany program pozycjonowania oparty na wybranych słowach/ frazach kluczowych, po których chcielibyście Państwo być odnajdowani w Google.

Stosujemy różne techniki pozycjonowania, dlatego też gwarantujemy pierwsze zauważalne efekty już po 3-4 tygodniach.

Zarówno nasza umowa jak i forma rozliczenia są elastyczne, i płacą Państwo tylko za osiągnięte wyniki, czyli pojawianie się Państwa strony w pierwszej dziesiątce wyników danej frazy. W odróżnieniu od konkurencji, umowa przygotowywana jest na czas nieokreślony z 3-miesięcznym wypowiedzeniem.

Cena jest uzależniona od popularności wybranej frazy kluczowej i naszej skuteczności w danym okresie.