Get Adobe Flash player

Z przyjemnością informuję, że udało się nam zrealizować inwestycję i zakupiliśmy nawy serwer w firmie OVH. Aktualnie trwają prace administracyjne, instalacja oprogramowania i przystosowania serwera do naszych potrzeb. Serwer fizycznie znajduje się we Francji i wykorzystuje synchroniczne łącze 100/100 MBit. Sercem serwera jest wielordzeniowy procesor firmy Intel, sporo pamięci ram i szybkie dyski spięte w RAID.

Po skończonej instalacji i konfiguracji zaczniemy migrację naszych stron na nowy serwer. Przez niedługi czas mogą wystąpić problemy z działaniem stron oraz poczty firmowej. O wszystkich możliwych utrudnieniach poinformujemy odpowiednio wcześniej drogą mailową.

Po tych wszystkich operacjach wszyscy nasi klienci i użytkownicy naszych stron powinni odczuć wyraźny wzrost szybkości działania witryn, poczty i innych usług wynikających ze zmiany serwera firmy.

Wszystkie informacje o działaniu serwera, zmianach w usługach czy wprowadzonych udogodnieniach znajdą Państwo na stronie serwisowej serwera alienproduction.pl